HomeBahçe ve Çevre Bakımı

Bahçe ve Çevre Bakımı

İnsan doğanın bir parçasıdır. Kendini ne kadar beton binalara hapsetse de yine yeşil alanların özlemiyle yaşamaktadır. Yeşil alanların korunması, bakılması ve arttırılması gerekmektedir. OWL Group olarak bahçe ve çevre bakımı için bizler, doğanın insanlık için korunması ve düzenlenmesi fikrinden yola çıkarak, modern zamanlarda, modern hizmetler sunmaktayız. Firmamız aldığı her işi peyzaj mimarlarımız ve ziraat mühendislerimizle denetliyor.

Çim Biçimi Hizmeti

OWL Group bahçe ve çevre bakımı olarak bahçelerinizde bulunan çimleri, çim biçme motorları ile biçmekteyiz. Bahçenizin daha güzel görülmesini sağlamaktayız. Bizler işini iyi yapan ekibimizle periyodik şekilde bahçenizdeki çimleri biçebiliriz. OWL Group bahçe & çevre bakımı ekibi olarak size hizmet vermekten memnun olarak işimizi profesyonel olarak yürütmekteyiz.

Ağaç Budama Hizmeti

Her tür ve cins ağaç budama işlemini yapmaktayız. Budama işleminde işini profesyonel yapan personelimiz bulunmaktadır. Peki, ağaç budama işlemi neden yapılır? Ağaç budaması, bitkide oluşabilecek hastalıklara karşı, ağaçların ömrünü uzatmak, zararlılarla mücadele etmek, ağacın ürün verimliliğini artırmak, ağaçta dengeyi sağlamak için yapılır. Ayrıca bazı ağaç ve bitkiler peyzaj çalışması için şekillendirilmektedir. Ağaç budama işleminin uzman kişiler tarafından yapılması çok önemlidir. OWL Group bahçe ve çevre bakımı olarak eğitimli uzman personelimizle taleplerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Bahçe Düzenleme Hizmeti

OWL Group olarak bahçe ve çevre bakımı için peyzaj düzenleme hizmeti vermekteyiz. Kullanılmayan bahçeleri, villa bahçeleri, site bahçeleri, okul bahçelerini istenilen tarzda düzenlemekteyiz. Evinizin önünde bir bahçeniz varsa ve onu düzenlemek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Bahçe düzenlemesini eğitimli ve tecrübeli bir kadroyla yapmaktayız.

Peyzaj tasarımında arazi durumları en önemli noktadır. Engebeli bir arazi peyzaj tasarımına etki eden ana etken olmaktadır. Tasarlayan kişi araziyi belli ölçüde değiştirip tasarlayabilir. Arazinin doğal yapısı bozulmadan tasarım yapılmalıdır. Biz OWL Group bahçe ve çevre bakımı için doğallığı bozmadan ve müşterinin memnun olacağı şekilde arazi biçimleri oluşturuyoruz.

Zirai Mücadele Hizmeti

Her bitki hastalanabilir ve her zaman kendi bünyesindeki zararlı canlılar yüzünden kuruma gibi risklerle karşılaşabilir. O yüzden bitkilerin belli zamanlarda ilaçlanması gerekir. Bunu en iyi uzman bir ziraat mühendisi bilebilir. Bahçe bakımı için tecrübeli ve uzman ziraat mühendisleriyle zirai ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Şirketimiz uzman kadrosuyla sağlıklı ve güvenilir işler yaparak müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Yabani Otlarla Mücadele Hizmeti

Her bahçede yabani otlar olmaktadır. Yabani otlar bahçenin görüntüsünü bozar ve etrafındaki bitkilere zarar verir. Bu yüzden yabani otlarla mücadele etmek gerekir. Yabani otların bahçeye yayılması pek çok yolla engellenebilir. Fakat bunu bahçe işlerinden ve otlardan anlayan tecrübeli kişilerin yapması uygun olacaktır. Çünkü yabani otları ayıklarken, bahçe için yararlı olan otları da ayıklama ihtimali doğacaktır. Uzman bir firma olarak bizimle çalışırsanız yararlı otlarınıza zarar vermeden sadece yabani otlardan sizi kurtarabiliriz. Konusunda uzman ekibimizle bahçe ve bakım hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek istiyoruz. Peyzaj ve bahçe ve çevre bakımı, yabani otlarla mücadele gibi sorunlarınızda OWL Group bahçe & çevre bakım hizmetinden yararlanınız.

Gübreleme Hizmeti

OWL Group olarak bahçe ve çevre bakım hizmetlerinden biri olan gübreleme hizmetini profesyonel donanımlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Bitkileriniz için en uygun gübreleme yöntemini seçmekteyiz. Uzman ekibimiz bitkilerin cinsini ve yapısını çok iyi bilmektedirler. Uzman ekibimizle iletişime geçerek bahçenizdeki bitkilerin daha verimli olmasını sağlayabilirsiniz.

Owl Group Bahçe ve Çevre Bakımı Hizmetine Genel Bakış

Bahçe & çevre bakımı için verdiğimiz birçok hizmetti sizler için sınıflandırdık. Ağaçlarınız, çimleriniz, çiçekleriniz, çalılarınız gibi bahçenizdeki bitki örtülerinizin sağlıklı olması ve güzel bir görüntü verebilmesi için kapsamlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Acil projeler için uzman ekibimiz her zaman yanınızda olmaktadır. Bahar ve güz mevsimi budama, çimlerin bakımı gibi işlerde acil olan durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • OWL Group bahçe ve çevre bakımı için bizler, projenin kaliteli ve hızlı bitebilmesi adına sahadaki personelimize belirli periyotlarla eğitim vermekteyiz. Yöneticilerimizde tecrübeli ve deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Yine yöneticilerimiz proje başlangıcında, özel çalışma programları hazırlayarak müşterilerimize sunmaktadır.
  • OWL Group olarak bahçe ve çevre bakımını rutin kontrol ve denetimlerimizi planladığımız gibi eksiksiz yapmaktayız. Yapılan kontrol ve denetimleri müşterilerimize yazılı ve görsel rapor olarak sunmaktayız.
  • OWL Group olarak müşterinin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin memnuniyeti için kaliteli bir ekiple, vaat ettiklerimizi ve faaliyetlerimizi yerine getirmekteyiz.

OWL Group bahçe ve çevre bakımı ekibi olarak siz müşterilerimizle doğaya sağlık, düzen, huzur katmayı hedefliyoruz.

© 2017 – 2021 Tüm Hakları Saklıdır. OWL Group Danışmanlık ve Yönetim

Yazılım ve Tasarım Duende Medya