HomeElektronik Güvenlik

Elektronik Güvenlik

Elektronik güvenlik hizmetleri işin uzmanları tarafından yapılması gereken profesyonel bir sahadır. OWL Group elektronik güvenlik hizmetlerimiz kapsamında bizler, profesyonel altyapımızla ve kaliteli işlerimizle sizin memnuniyetiniz için çalışmaktayız. Bizimle iletişime geçerek elektronik güvenlik konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Birçok kuruluşa; hırsız alarm sistemi, güvenlik kamera sistemi, yangın alarmı sistemi, kartlı geçiş sistemi, çevre güvenlik sistemi kurup, görüntülü kapı telefonu sistemi montajlamış bulunmaktayız. Ayrıca bu kuruluşlara, teknik servis ve danışma hizmetlerine de vermeye devam etmekteyiz.

OWL Group değerlere önem veren bir firmadır. Kaliteli bir iş çıkarmak, müşteri memnuniyetini sağlamak, kaliteli ve tecrübeli bir ekiple çalışmak, bizim için çok önemlidir. Bu sektörde iyi hizmet sunmayı bu değerlere sahip olmakla sağladığımıza inanıyoruz. Müşterilerimizin güvenlikle alakalı en karmaşık problemlerini profesyonel ekibimizle çözmeyi hedef alan bir plan yürütüyoruz.

Elektronik Güvenlik Hizmeti Süreci

Elektronik güvenlik hizmet süreci müşteri kabulüyle başlar. Ekibimizdeki profesyonel ekibimiz danışmanlık yapmaktadır.

 • Müşteri isterse risk analizi yapılır.
 • Güvenlik risk analiziyle, güvenlik kontrolleri yapılarak, elektronik sistem kurulacak mekânın güvenlik açısından zayıf ve güçlü noktaları tespit edilir.
 • Ekibimiz, müşteri ile toplantı yapar.
 • Toplantıda alınacak önlemler ve tedbirler konuşulur.
 • Elektronik güvenlik konusunda mekânın hangi noktalarına sistem montajı yapılacağına karar verilir.
 • Kalite yönetimine dayalı olarak kurulum, devreye sokma, izleme, takip, destek gibi konular doğrultusunda hizmet süreci planlanmaktadır.

Müşterilerimizin Güvenliğini Son Teknolojiyle Sağlıyoruz

Müşterilerimizin can güvenliğini sağlamak, mallarını korumak, herhangi bir saldırıya karşı korumak adına OWL Group olarak biz, son teknolojiyi kullanarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Piyasada her kalitede elektronik güvenlik ekipmanları bulunmaktadır. Güvenlik sahasında hatalı yapılan bir iş ilerleyen evrelerde büyük sorunların çıkmasına neden olabilir. Bunun bilincinde olarak kaliteli elektronik ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin Memnuniyeti İlk Hedefimiz

Müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak için kendi çalışanlarımız arasındaki iletişime de önem vermekteyiz. Çalışma ortamımız hiyerarşiden uzak, herkesin birbiriyle konuşabildiği bir aile ortamı şeklinde olması bizi mutlu etmektedir. Profesyonel ekibimiz grup çalışmasına yatkın ve işini kaliteli yapan tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. OWL Group elektronik güvenlik hizmetimiz kapsamında müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayıp, elektronik güvenlik alanında taleplerini yerine getiriyoruz.

Herhangi bir sorun karşısında, problemlerinizi bize anlatmanız yeterli olacaktır. Biz tüm profesyonel birikimimizle problemi çözmeye hazırız. Müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmeleri bizler için çok önemlidir.

Elektronik Güvenlik Sistemlerimiz

Elektronik güvenlik hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki gibidir. En çok ihtiyaç duyulan ve talep edilen sistemlerimiz:

 • Yangın algılama sistemleri,
 • Hırsız alarm sistemleri,
 • Güvenlik ihlalini tespit amaçlı video izleme sistemleri,
 • Çevre güvenlik sistemleri,
 • Havalimanı veya AVM gibi yerler için geçiş kontrol sistemleri,
 • Market veya AVM gibi kalabalık alanlar için eşyaları tespit eden elektronik cihaz,
 • Çanta veya şahıs üzerini arayan detektörlerdir.

Hırsız Alarm Sistemi Özellikleri

Hırsız alarm sistemi her mekânda  kurulabilen alarm sistemidir. Hırsız ihbar paneli sayesinde alarm çalışır. Kapı ve pencerelere takılan ekipmanlar ve odadaki hareket sensörü, algıladığı kişiyi, hırsız ihbar paneline iletir. Bu panel aldığı verileri önceden yapılan ayara göre merkeze iletir. Alarm müşteriye bildirilir.

Yangın Algılama

Bizler binalarınızda veya işyerlerinizde, imalathanelerinizde olası bir yangın durumunu en erken sürede algılayarak can ve mal kaybının önüne geçmek istiyoruz. Yangın algılama sistemi belirli yönetmelikler kapsamında bazı mekânlarda olması zorunlu elektronik güvenlik sistemidir. Ürünlerimiz doğru ve güvenilir yangın sistemleridir. Erken müdahale olabilmesi için olası bir yangını algılama hızı yüksek sistemlerle hizmet vermekteyiz. Sistemlerimiz uzun ömürlüdür. Sistemlerimizin arıza yapması düşük bir oranda olduğu için sizi onarım masrafından kurtarır. Yangın alarmı detektörleri doğru sinyali alarak yanlış alarm durumlarını en aza indirir.

Çevre Güvenlik Sistemleri

Çevre güvenlik sistemleri; bir mekânın sınırlarının giriş ve çıkış tarafından aşılmaya çalışıldığını bildirir. Bu sistem mekânın sınır ihlalini algılar ve uyarıyı kontrol merkezine ulaştırır. Bu sistemler, toprak altı algılayıcıları, çevre koruma çiti, duvar üzerine monte edilmiş algılayıcılar, radar gibi ekipmanlardır. Bu sistemler diğer güvenlik sistemleri ile birleştirilir. Daha etkili bir çevre güvenlik çözümü yapılmış olur. İlgili mekânda bulunan kameralar ile birleştirilen bu sistem, ihlalin yapıldığı mekândaki görüntüyü kontrol merkezi monitörlerine otomatik olarak yansıtır. İlgili görevlinin görüntüleri anlık görmesi sağlanmış olur.

OWL Group elektronik güvenlik olarak, yenilikçi bir ruh ile özgür düşünerek, hayal ederek işlerimizi sahiplenir, sorumluluklarımızı yerine getiririz. Elektronik güvenlik alanında değişimlere ve yeniliklere açığız. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

© 2017 – 2021 Tüm Hakları Saklıdır. OWL Group Danışmanlık ve Yönetim

Yazılım ve Tasarım Duende Medya