HomeÖzel Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Hizmetleri

OWL Group özel güvenlik hizmetleri kapsamında eğitimli ve teknik kadromuzla, bilgi araştırma, uygulama, eğitim, risk analizi, yakın koruma gibi her konuda müşterilerimizin korunma ihtiyaçlarını gidermeye yönelik çözümler üretiyoruz.

5188 sayılı özel güvenlik hizmetleri kanunu bünyesinde kurum ve kuruluşlara özel güvenlik hizmetleri için birim kurmaları izni verilmiştir. Bu kanuna uygun, profesyonel bir planlama, eğitimli ve tecrübeli bir personelle müşteri memnuniyetini sağlamak ana hedefimiz.

Site ve Konut Hizmetleri

Site ve konut güvenliğinizi profesyonel olarak sağlamaktayız. OWL Group olarak fiziki güvenlik hizmeti ile birlikte güvenlik teknolojilerini bir program içerisinde sunuyoruz. Özel güvenlik görevlilerimize, hizmet için 5188 sayılı özel güvenlik hizmetleri kapsamında kanuna uygun belgeyi ve görev sırasında kullanacağı teknolojiye uygun eğitimleri vermekteyiz. Özel güvenlik görevlilerimiz alarm sistemleri, izleme sistemleri, giriş kontrol sistemleri gibi olanaklarla desteklenir.

Konut güvenlik hizmeti için valilikten özel güvenlik izninin alınması gerekmektedir. Konut güvenlik hizmeti için alınan izin belgesinde silahlı veya silahsız olmak üzere iki tercih sunulmaktadır. OWL Group olarak bu belgenin alınması için süreci takip ediyoruz. Özel güvenlik hizmeti alacak mekânın fiziksel olarak ve elektronik güvenlik tedbirlerine uygun koşullara sahip olması gerekir. Ayrıca site ve konut güvenliğiniz için daha fazla personele ihtiyacınız olabilir. Bizler teknik açıdan iyi yetişmiş personelimizi ihtiyacınız olan kişi sayısı kadar organize ederiz.

OWL Group özel güvenlik hizmetleri olarak, site ve konutlarınızı 7/24 son teknoloji donanımlarla koruyoruz.

Fabrika Güvenlik Hizmetleri       

Fabrikalarınızı, depolarınızı sizin talepleriniz doğrultusunda ve çalışanlarınızın işlerini aksatmadan, içeriden ve dışarıdan gelebilecek tüm tehditlere karşı koruyor; yüksek güvenlik sağlıyoruz. Fabrikalarınızın ve depolarınızın güvenlik hizmetleri için görevlendirdiğimiz güvenlik görevlilerimiz, oryantasyon eğitimi alarak, fabrika özel güvenlik hizmetleri hakkında mesleki yeterliliği sağlamaktadır.

Hastane Güvenlik Hizmetleri

Hastaneler halka açık yerlerdir. Hastanelerde adli vakalara sık rastlanmaktadır. İnsan trafiğinin yoğun olduğu ve kalabalık bir topluluğun sirkülasyonu 7/24 sağlanmalıdır. Hastaneye girip çıkan insan sirkülasyonu haricinde, hastanede çalışan personel, yatılı hastalar, yatılı hasta refakatçisi bulunmaktadır. Tüm bu insanların psikolojik yapıları, hastanelerin 24 saat çalışması, toplumun her kesiminden farklı insanların gelmesi özel güvenlik hizmetleri işlevini bu mekânlarda önemli hale getirmiştir.

OWL Group olarak hastalar ve hastanelerde çalışan personellerin ihtiyaç ve güvenliklerini sağlayarak, ortamın psikolojisi düşünülerek, gerekli çalışmalar ve tedbirleri sağlık sektöründe almaktayız.

Otel Güvenlik Hizmetleri

OWL Group olarak otel güvenlik hizmetleri kapsamında, otel ve otelciliğe uygun özel güvenlik hizmeti sağlıyoruz. Otellerde sıkça güvenlik görevlisi personel değişikliğini uzun vadeli süreçte sorunlara neden olabilmektedir. Otellere, otel kültürünü bilen, otel personeliyle uyumlu çalışan özel güvenlik personeli ile hizmet vererek bu gibi sorunlara kökten çözüm getiriyoruz. Otellere standartlaşmış şekilde çalışan güvenlik hizmetinden daha çok tesise uygun güvenlik hizmeti uygulamasını hayata geçirmekteyiz. Özel güvenlik görevlilerimiz, eğitimli ve teknik açıdan donanımlıdır. Tüm alan gerekli güvenlik analizleri ve tedbirleri alınarak huzurlu hale getirilir.

Eğitim Kurumları Güvenlik Hizmetleri

OWL Group olarak üniversitelerde, öğrenci yurtlarında, ortaöğretim kurumlarında özel güvenlik hizmetleri vermekteyiz. Çocuklarınızın geleceği için eğitim çok önemlidir. Çocuklarınızı gönderdiğiniz eğitim kurumlarında onların güvenle, tehditlerden uzak eğitim aldıklarını bilmek sizi mutlu edecektir. OWL Group eğitim kurumları güvenlik hizmetini profesyonel bir ekiple, teknolojik bir donanım desteğiyle yapmaktadır.

İş Merkezi Güvenlik Hizmetleri

OWL Group olarak modern iş merkezleri olan plazalara iş merkezi güvenlik hizmetleri başlığı altında hizmet vermekteyiz. Plazaların güvenlik hizmetlerini yerine getirmek özel bir hizmettir. O yüzden özel güvenlik görevlilerimiz bu mekânlar için özel eğitim almış profesyonel kişilerdir. Plazalarda çalışan kişilere güvenli ve teknik bir hizmet sunmaktayız.

Şantiye ve İnşaat Güvenlik Hizmetleri

İnşaat sektörünün faaliyet alanı olan her yerde güvenlik hizmeti vermekteyiz. OWL Group olarak, müşterilerimizin, inşaat projelerini hayata geçirmeleri ile birlikte risk analizlerini tespit edip gerekli güvenlik tedbirlerini almaktayız. İnşaatlarda çalışan işçilere güvenli bir ortam sağlamak, yangın, mala zarar, sabotaj, hırsızlık gibi risklere karşı güvenlik hizmetleri vermekteyiz. Şantiye ve güvenlik hizmetleri kapsamında çalışacak özel güvenlik görevlilerimiz meslek içi eğitim almış, vardiyalı çalışan bir ekipten oluşmaktadır.

OWL Group özel güvenlik hizmetleri hastaneler, eğitim kurumları, fabrikalar, inşaat ve şantiyeler, site ve konutlar, iş merkezleri, alışveriş merkezleri gibi yerlerde insanların güvenli ve huzurlu yaşaması için sistemli bir şekilde yürütülür. Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde profesyonel, kaliteli, teknik donanımlı bir hizmete adım atmış olacaksınız.

© 2017 – 2021 Tüm Hakları Saklıdır. OWL Group Danışmanlık ve Yönetim

Yazılım ve Tasarım Duende Medya