HomeTemizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

OWL Group temizlik hizmetleri olarak, sektörün ihtiyaçlarına göre müşterilere kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmak hedefimizdir. Müşteri memnuniyeti, profesyonel bir ekiple iş yapmak, yenilikleri takip etmek, şirket prensiplerimizdir. Pandemi ile birlikte ve pandemi sonrası temizlik konusu daha önemli bir duruma gelmiştir. Yaşadığınız yerlerde hijyeni sağlamak ve alanı virüslerden arındırmak; her yerde sağlıklı bir ortam oluşturmak istiyoruz.

AVM Temizlik Hizmetleri

Alışveriş merkezlerinde her türlü tüketim yerleri bulunduğu için insan sirkülasyonu çok fazla olan mekânlardır. Çok kalabalık olan bu yerlerde temizlik ve düzen çok önemlidir. Bu mekânların temizliğini yapmak profesyonellik istemektedir. OWL Group temizlik hizmetleri olarak özenle ve titizlikle alışveriş merkezlerini temiz ve steril hale getiriyoruz.

Özellikle pandemiyle birlikte temizlik faktörü çok önem arz eden bir konu haline geldi. Bunun farkında olarak, alışveriş merkezlerinde yürüyen merdiven korkulukları, tuvaletler, bebek bakım alanları, dinlenme yerleri, giriş ve çıkış kapılarının temizlenmesine çok önem vermekteyiz. Ayrıca alışveriş merkezlerinde yemek bölümü çok kalabalık olmaktadır. Hızlı ve titiz çalışan temizlik personelimiz özellikle tuvalet gibi yerlerin temizliği konusunda hassas ve özenli bir çalışma gerçekleştirir. OWL Group temizlik hizmetleri olarak tecrübeli ve işini iyi yapan personelimizle alışveriş merkezi temizlik ihtiyacına en hızlı ve uygun çözümleri sunuyoruz.

Owl Group Olarak Pandemi Nedeniyle Verdiğimiz Temizlik Hizmetleri

Pandemiyle mücadelede en çok duyduğunuz kelimelerden biri dezenfektan olmuştur. Virüslere karşı en etkili korunma yöntemlerinden biri dezenfektan kullanmaktır. OWL Group temizlik hizmetleri olarak Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar kullanmaktayız. Evleri, hastaneleri, eğitim kurumlarını, ofisleri, şirketleri, otelleri dezenfekte etmekteyiz. Temizlik personelimize pandemiden korunma konusunda gerekli eğitimler verilmektedir. Personelimize çalıştıkları zaman diliminde maske, eldiven, kıyafet gibi ekipman kurallarına azami derece dikkat gösterirler. Temizlik personelimiz işini kaliteli yapan ve gerekli eğitimi almış kişilerdir.

Site veya Apartman Temizliği Hizmetleri

OWL Group site veya apartman temizliği hizmetlerimiz ile siteler ve apartmanlar daha ferah ve bulaşıcı hastalıktan uzak huzurlu yaşam alanları olmaktadır. Profesyonel takım arkadaşlarımızla sizin isteğinize göre vereceğiniz temizlik rutini zamanlamasına göre temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Ofis Temizliği Hizmetleri

Günün büyük bir kısmını çoğu kişi ofis ortamında geçirir. Çalışma ortamınızın temiz olması çalışma kalitenizi artırır ve sağlığınızı korur. Ofislerinizi insan sağlığını koruyacak şekilde; gerekli hijyen malzemelerini kullanarak temizliyoruz. İsteklerinize bağlı olarak talep ettiğiniz zaman dilimlerinde ofisinize gelerek temizlik işlemlerini ayrıntılı şekilde yürütüyoruz. Ofis mobilyaları, dolaplar, tuvalet, camlar, havalandırma gibi ofis alanı içindeki yerlerin temizliğini uzman ekibimize bırakın.

Ev Temizliği Hizmetleri

OWL Group ev temizliği hizmetlerinde kullanılan kimyasallar tamamen Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ev temizliği yaparken odalar, banyo, tuvalet, camlar, koridorlar ayrıntılı bir şekilde temizlenmektedir. Oda temizliği yaparken ilk önce kaba kirler alınır. Odada her yerin tozu alınır. Yatak altı ve mobilya altları paspaslayarak kurutulur. Kapı kolları sıvı deterjanla temizlenir. Evin diğer bölümlerinin de temizlik işlemleri aynı titizlikle ve hızda yapılır.

OWL Group ev temizliği hizmetlerinde evlere gönderdiğimiz temizlik personelimiz işinin uzmanı ve gerekli mesleki eğitimi almış kişilerdir. OWL Group temizlik personeli işe girişte uyum eğitimi alır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına kaliteli yanıtlat verebilmek için her zaman personelimizin performansını ölçmekteyiz. Ev temizlik hizmetleri için gönderdiğimiz personelimiz siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde tutarak çalışmalarını yürütürler.

Hastane Temizlik Hizmetleri

Hastane temizliği ayrı önemi olan bir konudur. OWL Group bünyesinde verilen hastane temizlik hizmeti; temizlik ile birlikte hijyene ve dezenfektan kullanımına ayrıca özen gösterilerek gerçekleştirilir. Hastanede temizlik sırasında kullanılan ekipmanı usullerine göre kullanmaktayız. Temizlik personelimiz düzenli ve rutin bir eğitimden geçmektedir.

Fuar veya Stant Temizliği

Temizlik hizmetlerimiz kapsamında fuar ve stant temizliği de yapmaktayız. Fuara katılan firmalar fuarın açılacağı gün sabah stant temizliklerini yaparlar. Çünkü stantların kurulumu genellikle fuarın açılacağı güne kadar sürer. Fuar etkinliği boyunca temizlik personelimiz sizlerin stantlarını sürekli temiz tutmaktadır. Hizmet süremiz boyunca kullanacağımız temizlik malzemeleri ve ekipmanı tarafımızdan tedarik edilir. Fuar etkinliğiniz sırasında bizlerden temizlik hizmeti alarak huzurlu ve hijyenik bir fuar geçirebilirsiniz.

OWL Group temizlik hizmetleri konusunda siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak sizin memnuniyetinizi hedeflemektedir. Bunu eğitimli bir ekiple ve donanımlı bir ekipmanla; hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmaktayız.

© 2017 – 2021 Tüm Hakları Saklıdır. OWL Group Danışmanlık ve Yönetim

Yazılım ve Tasarım Duende Medya