HomeYönetim ve Danışmanlık

Yönetim ve Danışmanlık

OWL Group olarak yönetim ve danışmanlık hizmetimiz kapsamında site veya toplu konutlarda, yöneticiler tarafından yapılması gereken tüm işlemleri yapmaktayız. Yöneticilerin ve yönetim kurulunun mali, hukuki alanlardaki işlerini yerine getiriyoruz. Sitelerdeki gelir ve giderlerin kaydını almaktayız. Bu kayıtlarla ilgili denetimi açık tutuyoruz. Aidat bilgilendirme ve raporlama süreçlerini takip etmekteyiz. Hukuk müşavirlerimiz aracılığıyla zamanında yapılmayan ödemeler için gerekli tedbirleri almaktayız.

  • Türkiye İş Kurumu gibi kurumlarda yapılması gereken işlemleri süreç içerisinde takip ediyoruz.
  • Özgeçmiş yönetimimiz ile personel ihtiyacı olduğunda, uygun personeli, hazır özgeçmiş dosyamızdan seçerek kısa sürede görevi başına getirmekteyiz.
  • Site veya toplu konutlarda iş güvenliğine çok önem vermekteyiz.
  • Ortak alan sigortaları için gerekli işlemleri takip etmekteyiz.
  • Yöneticilere kanunlara uygun şekilde sitede işlem yapmaları konusunda danışmanlık vermekteyiz.

Danışmanlık Hizmetleri

Özel bir alanda tecrübeli kişi veya kişilerin, sahip oldukları bilgi, tecrübe ve becerilerini belirli bir zaman zarfında, hizmet verdikleri yerlere, iş tanımlamalarına uygun bir şekilde aktarmalarına danışmanlık denir.

OWL Group olarak verdiğimiz yönetim ve danışmanlık hizmetimizin en önemli özelliği, yaptığımız işte tecrübeli ve profesyonel olmamızdır. Danışmanlarımız, danışmanlık hizmeti verdikleri kurumlardan, topluluklardan veya kişilerden farklı bir bakış açısına ve yenilikçi bir fikre sahiptirler. Hizmet verdiğimiz kişilere yeni şeyler katmaya çalışmakta, onlarla birlikte fikir alışverişi içinde çalışmaktayız. Ayrıca karşılaşılabilecek sorunlara tecrübe ve bilgimizle anında müdahale ediyoruz.

Danışmanlarımız elde ettikleri sonucu yapılan toplantılarda söyleyerek, yol gösterici oluyor ve müşterilerimizin isteklerini tam anlamıyla anlayarak memnuniyetlerini sağlıyorlar. Ayrıca deneyimli ve uzman kadromuz yaşam alanlarınızla ilgili hukuki konularda danışmanlık vermektedir. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda profesyonel çözümler sunuyoruz.

OWL Group Özgeçmiş Yönetimi

OWL Group olarak personelimizin eğitimlerine önem vermekteyiz. Firmamız bünyesindeki tüm personellerimize oryantasyon, kişisel gelişim seminerleri veriyoruz.  Ayrıca özgeçmiş havuzundan ihtiyaç duyulan personel, hazır bulundurulmakta ve en pozisyona yere yerleştirilmektedir. Üniversiteler ile işbirliği yaparak istihdam ettiğimiz personelimize sertifikalı eğitimler vermekteyiz.

Profesyonel Hukuk Hizmeti

Yönetim ve danışmanlık hizmetlerimiz arasında, gerekli durumlarda, uzman hukuk müşavirlerimiz eşliğinde;

  • Kat mülkiyet kanunu,
  • Borçlar kanunu,
  • İş kanunu gibi alanlarda site yöneticilerine bilgi vermekteyiz.

Kat mülkiyet kanunu ve borçlar kanununa dayanarak takip ettiğimiz aidat tahsili için, kat sahiplerinden aidatını ödemeyen kişiler için hukuk müşavirliğimiz yardımıyla tahsilat ve icra takiplerini yapmaktayız. Böylece aidat takibini etkin bir şekilde yaptığımızdan site bütçesi dengeli bir şekilde kalmaktadır.

Düzenli takibimiz sayesinde yönetim hizmeti eksiksiz devam etmektedir. Toplu konutlarda olan bakım ve hizmet sözleşmelerinin takibini sistemli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sözleşme koşullarını, tarihlerini, ödeme planlarını, uyulması gereken kuralları sizler için sözleşmeyi okuyarak takip ederiz. Böylece site yöneticilerine yapmaları gereken yükümlülükleri eksiksiz şekilde iletiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyetleri ve beklentilerinin karşılanması bizim için çok önemlidir. Biz müşterilerimizle işbirliği yaptığımızı düşünerek hareket ediyoruz. Sitelerde veya toplu konutlarda müşteri memnuniyetini anketlerle, internet sitemize gelen sorular veya isteklerle ölçmekteyiz. Dileyen müşterilerimiz bize iletişim numaramız ile ulaşarak isteklerini ve dileklerini iletebilirler. Aldığımız sonuçlar doğrultusunda iyileştirme çalışmalarımızı etkin bir şekilde yürütmekteyiz.

Periyodik Denetimler

OWL Group olarak yönetim ve danışmanlık alanında tüm çalışmalarımız periyodik şekilde kontrol edilmekte ve denetlenmektedir. Bölge sorumlularımız, teknik uzmanlarımız, hesap uzmanlarımız, site yönetimlerimiz idari ve mali açıdan periyodik şekilde kontrol edilmektedir. Sitelerinizde bulunan ortak alanlar ve parklar, personeller, ofisler ve evrak düzeni, alınan hizmetler kontrol edilmektedir. Yapılan kontroller sonunda raporlar yazılır. Raporların sonucu ve geri bildirimler ile eksiklikler görülür ve iyileştirmeler yapılır.

Anlık Müdahale

Sitenize yönetim ve danışmanlık yaparken, 7/24 oluşabilecek arızalara anında müdahale etmekteyiz. Teknik personelimiz oluşacak herhangi bir sıkıntı anında saat kaç olursa olsun arızayı gidermek için hizmete hazır bulunmaktadır.

Sonuç olarak: OWL Group olarak yönetim ve danışmanlık hizmetimiz kapsamında; site veya toplu konutlardaki yöneticilerinize ve yönetim kuruluna profesyonel hizmetler sunmaktayız. Sitelerinizin yönetimine ilişkin tüm yetki ve sorumluluklar yöneticiler ve yönetim kurulunda kalacaktır. Sadece hizmetimizden faydalanmak için yönetimlerin bize yetki vermesi gerekmektedir. Seçtiğiniz hizmetler yukarıda anlattığımız gibi sizin kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır.

OWL Group olarak yönetim ve danışmanlık alanında, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak, eğitimli ve tecrübeli ekibimizle en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. Bize danıştığınız zaman birlikte toplantılar yapıp fikir alışverişi yaparak, teknik ekimizle size en kaliteli seçenekleri sunuyoruz. Memnun olacağınız hizmeti vermeyi misyonumuz kabul etmekteyiz.

© 2017 – 2021 Tüm Hakları Saklıdır. OWL Group Danışmanlık ve Yönetim

Yazılım ve Tasarım Duende Medya